Endüstriyel Tesisler

Firmamız, endüstriyel tesislerde ısıtma, soğutma, klimalandırma, havalandırma ve diğer mekanik tesisat projelerini başarıyla gerçekleştirerek endüstriyel süreçlere uygun çözümler sunmaktadır.

Turistik Tesisler

Turistik tesislerde, konforlu iklimlendirme sistemleri ile birlikte yangın, buhar, klimatizasyon gibi mekanik tesisat ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı projeler tasarlayıp hayata geçiriyoruz.


Alışveriş Merkezleri

Alışveriş merkezlerinde, etkili ısıtma-soğutma sistemleri ve havalandırma çözümleri ile ortam konforunu arttıran mekanik tesisat projeleri geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Sağlık Tesisleri

Sağlık tesislerinde, steril ve hijyenik koşulları sağlamak adına özel olarak tasarlanan mekanik tesisat projeleriyle hastane ve sağlık kurumlarına destek sağlıyoruz.


Sosyal ve Kültürel Tesisler

Sosyal ve kültürel tesislerde, estetik ve kullanıcı dostu mekanik tesisat çözümleri ile mekanların fonksiyonel ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Hizmet Binaları

Hizmet binalarında, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik prensiplerini gözeterek, modern mekanik tesisat projeleriyle işlevsel ve konforlu çalışma ortamları oluşturuyoruz.

Konut Binaları

Konut binalarında, konforlu yaşam alanları sunan ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleriyle birlikte güvenilir doğalgaz sistemleri ve diğer mekanik tesisat projelerini başarıyla hayata geçiriyoruz.

Bize Ulaşın

Firmamızın sunduğu çeşitli mekanik tesisat çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak, özel projeleriniz için destek talep etmek veya teklif almak için bizimle iletişim'e geçmekten çekinmeyin.
Uzman ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için hazır bekliyor.

Gürtes Mühendislik